ACTORS MANAGEMENT

Actors Management sanatçı temini, menajerlik, sosyal medya danışmanlığını yürütmenin yanı sıra Türkiye ve Avrupa’da eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir. Actors sanatçı danışmanlığı ve PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyunculara medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti vermektedir.

Actors Management, Türkiye’de ve Avrupa’da özellikle genç yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlayan şirkettir.

Kadrosundaki oyuncuların, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar.