İçeriğe geç

Hakkımızda

Actors Management olarak sanatçı temini, menajerlik, prodüksiyon, sosyal medya danışmanlığını yürütmenin yanı sıra Türkiye ve Avrupa’da sinema, eğitim ve eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir. Actors Menajerlik, sanatçı danışmanlığı ve PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyunculara medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti vermektedir.

Actors Management, Türkiye ve Avrupa’da özellikle genç yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli altyapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlayan şirkettir.

Kadrosundaki sanatçıların, şirketin deneyimli ekibi aracığıyla sinema filmi, dizi, televizyon filmi, tiyatro, reklam kampanyaları, sunuculuk, reklam filmleri, tanıtım gibi projelerde doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar. Bünyemizdeki sanatçıların mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar.

Bu yazı yorumlara kapalı.